Zajęcia letnie

Razem z Asią Mentel z Book me a Cookie organizujemy w 2024 dniesamowite zajęcia letnie. Są one kameralne, wypełnione po brzegi samodzielnym gotowaniem przez dzieci śniadań, przekąsek, deserów i obiadów oraz śledztwami i aktywnościami detektywistycznymi nie z tej ziemi. Jako jedyne połączyłyśmy gotowanie i kryminalistykę, okraszając je podróżami i magią.

Nasze grupy są nieduże, nasze doświadczenie kulinarne i psychologiczne (Asia) oraz naukowe i pedagogiczne (Monika) sprawia, że potrafimy zadbać o bezpieczną, przyjemną i budującą atmosferę. Wszystkie produkty z których gotujemy są najwyższej jakości, a śledztwa i zadania detektywistyczne są specjalnie stworzone na tę okoliczność. Twoje dziecko zostając w Krakowie, uda się w dalekie kulinarne i detektywistyczne podróże po innych krajach oraz po świecie magii. Uwierz nam, że po jednym takim tygodniu będzie długo wspominać smaki i przygody, których doświadczyło.

Kliknij na interesujący Cię termin, dowiedz się więcej i zapisz na jeden dzień lub na cały tydzień zajęć kulinarno-detektywistycznych.

1-5 lipca 2024

Harry Potter

Szkoła Magii, Detektywów

i Gotowania

6-12 lipca 2024

Sherlock w kuchni

Lato podróżniczo-

-kulinarno-detektywistyczne

Start typing and press Enter to search