Dorośli

Dorośli to tylko trochę większe dzieci. Wciąż marzą o przygodach, rozwiązywaniu zagadek, eksperymentowaniu, dobrej zabawie i możliwości sprawdzenia swoich umiejętności.

Wierzymy, że każdy, niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu jest detektywem.

Jak wcielić się w detektywa?

Imprezy urodzinowe i okolicznościowe
Imprezy urodzinowe i okolicznościowe
Imprezy urodzinowe i okolicznościowe
Z grupą swoich przyjaciół wcielisz się w detektywów, by razem rozwiązać najbardziej niesamowite śledztwo w Waszym życiu i sprawić, by dzień Twoich urodzin zapisał się w historii i Twojej pamięci na długo.
Firmowa impreza integracyjna
Firmowa impreza integracyjna
Firmowa impreza integracyjna
Wzbijcie się na wyżyny kreatywności i spostrzegawczości, precyzyjnie przeanalizujcie odnalezione ślady, nauczcie się nowych umiejętności i przeżyjcie fascynującą przygodę z grupą swoich współpracowników. W każdym z Was drzemie detektyw, gotowy do działania.

Impreza urodzinowa lub okolicznościowa

Poczuj się tak wyjątkowo jak śledczy na miejscu zdarzenia. Dokonaj oględzin, znajdź niepodważalne dowody, rozwiąż fascynujące zagadki,  wykonaj eksperymenty wykrywające truciznę, ujawnij odciski palców, przeanalizuj intrygujące ślady i znajdź sekretne skrytki. Odkryj krwawe tajemnice i odnajdź sprawcę zdarzenia.

Jak wygląda impreza?

Impreza urodzinowa lub okolicznościowa z Detective You to 100 minut świetnej zabawy, rozwiązywania zagadek i wykonywania doświadczeń. Razem ze swoimi gośćmi znajdujesz się na miejscu zbrodni, a Waszym zadaniem jest wcielić się w detektywów i rozwikłać tajemniczą sprawę. Wykorzystujecie sprzęt używany przez policję, rozpracowujecie kody do skrytek, robicie chemiczne analizy, a przy tym dobrze bawicie.

Co zapewnione jest w cenie imprezy?

Zapewniamy 100 minut zabawy z wykorzystaniem profesjonalngo sprzętu używanego m.in. przez policję. Poza tym pod koniec imprezy goście otrzymają drobne słodkie upominki. W cenie imprezy jest dojazd na terenie Krakowa i miejscowości w pobliżu (do 10 km).

Co nie jest zapewnione w cenie imprezy?

Nie zapewniamy dekoracji sali, tortu, napojów, posiłków oraz lokalu. Dojazd do miejscowości oddalonych od Krakowa o więcej niż 10 km jest dodatkowo płatny.

Gdzie odbywa się impreza?

Impreza może odbyć się w domu, w plenerze lub w dowolnym lokalu wybranym przez Państwa (niestety nie dysponujemy własnym lokalem) znajdujących się na terenie Krakowa i innych miejscowości (dojazd powyżej 10 km od Krakowa jest dodatkowo płatny).

Jaki jest koszt imprezy?

Standardowy koszt imprezy to 750 zł przy maksymalnie 10 uczestnikach. Jeżeli jednak wyrazisz zgodę na udostępnienie Twojego wizerunku na stronie internetowej i mediach społecznościowych Detective You, cena wynosi 700 zł.

Powyżej 10 uczestników dopłata wynosi 50 zł za każdą kolejną osobę.

Maksymalna liczebność grupy to ok. 25 osób.

Mam więcej pytań, gdzie znajdę na nie odpowiedź?

Zapraszam do kontaktu telefonicznie lub mailowo.

Firmowa impreza integracyjna

Lubicie razem ze swoimi kolegami i koleżankami z zespołu wyskoczyć wspólnie wieczorem i dobrze się bawić? Chcecie zintegrować zespół w Waszej firmie i szukacie kreatywnego sposobu na działanie w grupie, indywidualną pracę i sprawdzenie, jaką rolę pełnią poszczególni członkowie zespołu, przy wspólnym rozwiązywaniu złożonego problemu? Co powiecie na wspólne rozwiązywanie detektywistycznych zagadek, poszukiwanie ukrytych dowodów, analizowanie odcisków palców, wykrywanie trucizni dochodzenie do tego, co wydarzyło się na miejscu zdarzenia?

Jak wygląda impreza?

Impreza integracyjna trwa 90 minut, podczas których zespół wspólnie dokonuje oględzin zaaranżowanego miejsca zdarzenia, zbiera i analizuje dowody w oparciu o instrukcje, bada odciski palców, butów, trucizny i razem rozwiązuje tajemniczą zagadkę kryminalistyczną, wykorzystując profesjonalny sprzęt, używany na miejscu zbrodni przez śledczych. Część analiz wymaga zaangażowania całej grupy, część jest pracą indywidualną każdego z uczestników, mającą wpływ na wynik śledztwa.

Co zapewnione jest w cenie imprezy?

Charakter imprezy dopasujemy do uczestników. Standardowo jest to  śledztwo, łączącego zabawę z pracą indywidualną i w zespole. Uczestnicy otrzymują akta sprawy, zapoznają się z podejrzanymi, na zaaranżowanym miejscu zdarzenia szukają dowodów  z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Czas trwania dopasuję do Ciebie, tak by każdy dobrze się bawił. W cenie imprezy jest dojazd na terenie Krakowa i miejscowości w promieniu 10 km (impreza może być też zorganizowana w pubie lub kawiarni, po wcześniejszym uzgodnieniu warunków). Pomagam w znalezieniu sali do wynajęcia, jeśli nie dysponujesz lokalem.

Co nie jest zapewnione w cenie imprezy?

Cena nie obejmuje kosztów wynajęcia lokalu (natomiast chętnie pomogę takowy znaleźć, jeśli tego potrzebujesz). Poza tym nie zapewniam napojów ani posiłków.

Gdzie odbywa się impreza?

Impreza może odbyć się  w dowolnym lokalu (firma, pub, kawiarnia) wybranym przez Ciebie, znajdującym się na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Jeśli potrzebujesz pomocy w jego znalezieniu, daj mi znać.

Jaki jest koszt imprezy?

Koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od czasu trwania imprezy, charakteru imprezy, liczby osób.

Zapraszam do kontaktu.

Mam więcej pytań, gdzie znajdę na nie odpowiedź?

Zapraszam do kontaktu telefonicznie lub mailowo.

Start typing and press Enter to search