Detective You pomoże spełnić Twoje marzenia o byciu detektywem

Łączymy naukę o kryminalistyce z zabawą

Kim jest Detective You?

Witaj, jestem Monika Ciechomska, pomysłodawczyni Detective You. Prowadzę małe śledztwo, więc pozwól, że zadam Ci kilka pytań…

Czy jesteś rodzicem, uczniem lub nauczycielem?

Dzieckiem lub dorosłym?

Czy chcesz się wybrać na warsztaty detektywistyczne?

Czy chcesz zorganizować detektywistyczną imprezę urodzinową dla dzieci lub dorosłych lub spotkanie integracyjne w swojej firmie w klimacie detektywistycznego escape room?

Czy chciałbyś przeprowadzić w swojej szkole warsztaty detektywistyczne, wziąć udział w wykładzie i pokazach dotyczących kryminalistyki lub spróbować swoich sił podczas oględzin miejsca zdarzenia?

A co najważniejsze, czy jesteś człowiekiem uwielbiającym rozwiązywać zagadki, oglądać kryminalne seriale, marząc, że kiedyś sam staniesz się jak ich bohaterowie?

Tak? Tak myślałam… Myślę, że czas, żebyśmy się poznali, ponieważ mogę pomóc Ci spełnić Twoje detektywistyczne marzenia.

Jesteś detektywem i marzycielem. Każdy z nas ma marzenia

Ja od zawsze chciałam uczyć. Jako mała dziewczynka sadzałam moje lalki na kanapie, na wprost stawiałam tablicę, otwierałam mój dziennik lekcyjny, tłumaczyłam im różne zagadnienia, najczęściej te, o których akurat przeczytałam w książce.  Uwielbiałam też eksperymentować. Moje doświadczenia nie zawsze były udane, kiedyś omal nie spaliłam łazienki. Zawsze jednak były fascynujące. Moją pasją było też wymyślanie historii, pisałam opowiadania, które przeważnie chowałam do szuflady, wyobrażając sobie, że kiedyś ujrzą światło dzienne. Kochałam też zagadki detektywistyczne. Zaczytywałam się w kryminałach, oglądałam seriale o prowadzeniu śledztw, a wiedząc, że za szybko nie biegam, więc kariera policjantki nie jest dla mnie, ale za to jestem dobra z chemii, wymarzyłam sobie, że zostanę chemiczką sądową.

Wszystkie moje marzenia się spełniły i wciąż się spełniają

Dziś jestem doktorką chemii sądowej i nauczycielką chemii. Piszę bloga o przygodach Pingwina Vlada i jego przyjaciół, którzy prowadzą własne laboratorium kryminalistyczne. Jestem też detektywką. Zawsze byłam. I zdradzę Ci sekret. Ty też jesteś Detektywem. Z myślą o Tobie i o małej marzycielce, która wciąż we mnie mieszka i uwielbia się bawić, we wrześniu 2017 roku założyłam firmę Detective You. Pierwszą taką firmę w Polsce, która organizuje profesjonalne pokazy, imprezy i warsztaty detektywistyczne, łącząc naukę z zabawą.

Teraz Twoje marzenia o prawdziwej, detektywistycznej przygodzie też mogą się spełnić.

Czy podobnie jak ja marzysz o wykonywaniu eksperymentów, odnajdowaniu i zabezpieczaniu dowodów? Nieustannie zadajesz pytania i szukasz na nie odpowiedzi? Pragniesz nauczyć się, jak utrwalać odciski buta, wykrywać pozostałości po wystrzale czy chcesz znaleźć się na miejscu zdarzenia, znaleźć kody do tajemniczych skrytek i rozwiązać zagadkę detektywistyczną. Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą Detective You. Nieważne czy jesteś dzieckiem czy dorosłym, czy chcesz eksperymentować samodzielnie czy w szkole lub przedszkolu, spełnienie Twoich marzeń jest bliżej niż myślisz.

A jeśli chcesz poczytać coś detektywistycznego, szukasz rozrywki połączonej z porządną dawką wiedzy, dobrego humoru i słodkimi pingwinami w fartuchach laboratoryjnych, to koniecznie odwiedź Vlada, Pingiego i Marco na ich blogu.

Do zobaczenia, Detektywie lub Detektywko!

Start typing and press Enter to search