Dzieci

Dzieci w każdym wieku marzą o byciu detektywem, który z lupą w dłoni i specjalnym ekwipunkiem, rozwiąże najtrudniejszą zagadkę. Urodziny są wyjątkową okazją, którą najlepiej celebrować, spełniając marzenia.  Detective You pomoże Ci w ich realizacji, organizując imprezę urodzinową z tajemniczym śledztwem, ukrytymi dowodami, które trzeba odnaleźć i mnóstwem fantastycznych eksperymentów, które na długie lata zapadną w pamięci solenizanta i wszystkich gości. Jeśli Twoje dziecko marzy o tym, by rozwiązywać detektywistyczne zagadki z przyjaciółmi również na co dzień, możesz zaprosić nas do swojego domu.

Jak dziecko może stać się detektywem?

Impreza urodzinowa dla dzieci
Impreza urodzinowa dla dzieci
Impreza urodzinowa
Każde dziecko jest żądnym przygód detektywem, marzącym o rozwiązywaniu tajemniczych zagadek, ujawnianiu ukrytych śladów i łamaniu kodów. Urodziny to idealna okazja, by spełnić te marzenia.
Weekendowe warsztaty detektywistyczne
Weekendowe warsztaty detektywistyczne
Weekendowe warsztaty detektywistyczne
Już 4-5 marca spotykamy się na kolejnych weekendowych warsztatach detektywistycznych. Temat podam już wkrótce 🙂

Weekendowe warsztaty detektywistyczne

Twoje dziecko chciałoby zostać detektywem lub detektywką? Uwielbia  eksperymentowanie i rozwiązywanie tajemnic? Koniecznie przyjdźcie na weekendowe warsztaty detektywistyczne.

Najbliższe dżunglowe warsztaty detektywistyczne – wrzesień 2023 (dokładna data zostanie podana na początku września).

Niesamowite warsztaty detektywistyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat (tylko dla zapisanych osób)
Razem przejdziemy przez śledztwo w poszukiwaniu osoby, która porywa zwierzęta z dżungli, wykonamy trujące żaby, dowiemy się czym różnią się zwierzęta jadowite od trujących. Jeśli pozwoli nam na to pogoda, część warsztatów odbędzie się w dżunglowym ogrodzie 🙂

📅 dokładna data zostanie podana we wrześniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jako pierwszy, napisz do mnie.

Warsztaty trwają 75 min, a ich koszt to 85 zł/os.

Spotykamy się na ulicy Bandurskiego 11 w Krakowie.

Zapisy: info@detectiveyou.com lub tel. +48 608 525 716

 

Zajęcia te rozwijają pasję do zadawania pytań i szukania odpowiedzi, samodzielnie i w grupie. A co najważniejsze, wywołują uśmiech na twarzy każdego dziecka, bo nic nie cieszy tak, jak samodzielnie wykonana praca i rozwiązywanie tajemniczych zagadek razem z innymi młodymi adeptami kryminalistyki.

Chcesz zarezerwować miejsce? Zapraszam do kontaktu.

Impreza urodzinowa

Ciekawość, walka z czasem, podekscytowanie, radość – takie emocje możesz przeżyć w dniu swoich urodzin. Razem ze swoimi gośćmi wciel się w detektywów, rozwiąż fascynujące zagadki,  wykonaj eksperymenty, ujawnij odciski palców i otwórz tajemnicze skrytki. Przeprowadź śledztwo i znajdź rozwiązanie sprawy, której żaden z dorosłych nie umiał rozwiązać. Pilnie potrzebujemy Twojej pomocy, Detektywie.

Jesteś rodzicem i chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane urodziny? Sprawić by wykorzystał swe talenty, rozwijał kreatywność, odkrył w sobie żądnego przygód, wykazującego się sprytem i entuzjazmem w rozwiązywaniu zagadek, wykonującego spektakularne doświadczenia i prowadzącego ekscytujące śledztwo detektywa? Poznaj szczegóły dotyczące imprezy urodzinowej, którą możemy zorganizować w Krakowie i okolicach.

Jak wygląda impreza urodzinowa?

Impreza urodzinowa z Detective You to około 100 minutowe śledztwo, rozwiązywanie zagadek, wykonywanie eksperymentów i analiz w towarzystwie doświadczonego (również pedagogicznie) chemika. To pobieranie i ujawnianie odcisków palców, analizowanie nieznanych substancji, łamanie kodów do skrytek i inne czynności, które wykonują policjanci i detektywi. A wszystko w atmosferze cudownej przygody i współpracy całej grupy.

Co jest zapewnione w cenie imprezy?

Zapewniamy 100 minut zabawy urodzinowej (w przypadku, gdy nie uda się rozwiązać zagadki w tym czasie może się to przedłużyć o 10-15 minut) z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu używanego m.in. przez policję. Pod koniec imprezy wszyscy goście otrzymują drobny upominek, który przyda im się w robieniu eksperymentów. W cenie imprezy jest dojazd na terenie Krakowa i miejscowości w pobliżu (do 10 km od Krakowa).

Co nie jest zapewnione w cenie imprezy?

Nie zapewniamy dekoracji sali, tortu, napojów ani posiłków oraz lokalu. Dojazd do miejscowości oddalonych od Krakowa o więcej niż 10 km, jest dodatkowo płatny.

Gdzie odbywa się impreza?

Impreza może odbyć się w domu, w plenerze lub w dowolnym lokalu wybranym przez Państwa (niestety nie dysponujemy własnym lokalem) znajdujących się na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

Czy impreza jest odpowiednia dla mojego dziecka?

Jeśli Twoje dziecko jest ciekawe świata, uwielbia rozwiązywać zagadki i ma co najmniej 6 lat – TAK! Scenariusz imprezy i poziom trudności zagadek jest dostosowany do wieku uczestników. Impreza nie zawiera elementów drastycznych, stosowany sprzęt i eksperymenty są w pełni bezpieczne a rozwiązywana sprawa zawsze kończy się szczęśliwie.

Jaki jest koszt imprezy?

Standardowy koszt imprezy to 700 zł przy maksymalnie 10 uczestnikach. Jeżeli jednak wyrazisz zgodę na udostępnienie wizerunku Twojego dziecka na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Detective You, cena wynosi 650 zł.

Powyżej 10 uczestników dopłata wynosi 45 zł za każdą kolejną osobę.

Maksymalna liczebność grupy to ok. 16 osób.

Mam więcej pytań, gdzie znajdę na nie odpowiedź?

Zapraszam do kontaktu telefonicznie lub mailowo.

Start typing and press Enter to search