Dzieci

Dzieci w każdym wieku marzą o byciu detektywem, który z lupą w dłoni i specjalnym ekwipunkiem, rozwiąże najtrudniejszą zagadkę. Urodziny są wyjątkową okazją, którą najlepiej celebrować, spełniając marzenia.  Detective You pomoże Ci w ich realizacji, organizując imprezę urodzinową z tajemniczym śledztwem, ukrytymi dowodami, które trzeba odnaleźć i mnóstwem fantastycznych eksperymentów, które na długie lata zapadną w pamięci solenizanta i wszystkich gości. Jeśli Twoje dziecko marzy o tym, by rozwiązywać detektywistyczne zagadki z przyjaciółmi również na co dzień, możesz zaprosić nas do swojego domu.

Jak dziecko może stać się detektywem?

Impreza urodzinowa dla dzieci
Impreza urodzinowa dla dzieci
Impreza urodzinowa
Każde dziecko jest żądnym przygód detektywem, marzącym o rozwiązywaniu tajemniczych zagadek, ujawnianiu ukrytych śladów i łamaniu kodów. Urodziny to idealna okazja, by spełnić te marzenia.
Detektywistyczne zajęcia domowe
Detektywistyczne zajęcia domowe
Detektywistyczne zajęcia domowe
Po szkole każde dziecko chce odpocząć i realizować swoje pasję. Jedną z takich pasji jest kryminalistyka, czyli nauka o badaniu i poszukiwaniu dowodów. Razem z grupą przyjaciół może realizować detektywistyczną pasję w domu.

Impreza urodzinowa

Ciekawość, walka z czasem, podekscytowanie, radość – takie emocje możesz przeżyć w dniu swoich urodzin. Razem ze swoimi gośćmi wciel się w detektywów, rozwiąż fascynujące zagadki,  wykonaj eksperymenty, ujawnij odciski palców i otwórz tajemnicze skrytki. Przeprowadź śledztwo i znajdź rozwiązanie sprawy, której żaden z dorosłych nie umiał rozwiązać. Pilnie potrzebujemy Twojej pomocy, Detektywie.

Jesteś rodzicem i chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane urodziny? Sprawić by wykorzystał swe talenty, rozwijał kreatywność, odkrył w sobie żądnego przygód, wykazującego się sprytem i entuzjazmem w rozwiązywaniu zagadek, wykonującego spektakularne doświadczenia i prowadzącego ekscytujące śledztwo detektywa? Poznaj szczegóły dotyczące imprezy urodzinowej, którą możemy zorganizować w Krakowie i okolicach.

Jak wygląda impreza urodzinowa?

Impreza urodzinowa z Detective You to około 100 minutowe śledztwo, rozwiązywanie zagadek, wykonywanie eksperymentów i analiz w towarzystwie doświadczonego (również pedagogicznie) chemika. To pobieranie i ujawnianie odcisków palców, analizowanie nieznanych substancji, łamanie kodów do skrytek i inne czynności, które wykonują policjanci i detektywi. A wszystko w atmosferze cudownej przygody i współpracy całej grupy.

Co jest zapewnione w cenie imprezy?

Zapewniamy 100 minut zabawy urodzinowej (w przypadku, gdy nie uda się rozwiązać zagadki w tym czasie może się to przedłużyć o 10-15 minut) z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu używanego m.in. przez policję. Pod koniec imprezy wszyscy goście otrzymują drobny upominek, który przyda im się w robieniu eksperymentów. W cenie imprezy jest dojazd na terenie Krakowa i miejscowości w pobliżu (do 10 km od Krakowa).

Co nie jest zapewnione w cenie imprezy?

Nie zapewniamy dekoracji sali, tortu, napojów ani posiłków oraz lokalu. Dojazd do miejscowości oddalonych od Krakowa o więcej niż 10 km, jest dodatkowo płatny.

Gdzie odbywa się impreza?

Impreza może odbyć się w domu, w plenerze lub w dowolnym lokalu wybranym przez Państwa (niestety nie dysponujemy własnym lokalem) znajdujących się na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

Czy impreza jest odpowiednia dla mojego dziecka?

Jeśli Twoje dziecko jest ciekawe świata, uwielbia rozwiązywać zagadki i ma co najmniej 6 lat – TAK! Scenariusz imprezy i poziom trudności zagadek jest dostosowany do wieku uczestników. Impreza nie zawiera elementów drastycznych, stosowany sprzęt i eksperymenty są w pełni bezpieczne a rozwiązywana sprawa zawsze kończy się szczęśliwie.

Jaki jest koszt imprezy?

Standardowy koszt imprezy to 600 zł przy maksymalnie 10 uczestnikach. Jeżeli jednak wyrazisz zgodę na udostępnienie wizerunku Twojego dziecka na stronie internetowej i Facebook Detective You, cena wynosi 550 zł.

Powyżej 10 uczestników dopłata wynosi 25 zł za każdą kolejną osobę.

Maksymalna liczebność grupy to ok. 16 osób.

Mam więcej pytań, gdzie znajdę na nie odpowiedź?

Zapraszam do kontaktu telefonicznie lub mailowo.

Detektywistyczne zajęcia domowe

Twoje dziecko ma grupę najbliższych przyjaciół w okolicy? Uwielbia spędzać z nimi czas po szkole? Interesuje ich przyroda, eksperymenty i rozwiązywanie tajemnic? Zorganizuj im jednorazowe lub cykliczne zajęcia detektywistyczne w swoim domu. Wspólne eksperymentowanie, badanie odcisków palców, włosów, rozwiązywanie zagadek i nauka połączona z dobrą zabawą to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu.

Zajęcia te rozwijają pasję do zadawania pytań i szukania odpowiedzi, samodzielnie i w grupie. A co najważniejsze, wywołują uśmiech na twarzy każdego dziecka, bo nic nie cieszy tak, jak samodzielnie wykonana praca i rozwiązywanie tajemniczych zagadek razem z przyjaciółmi.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku dobrą zabawę i porządną dawkę wiedzy lub masz jakieś pytania związane z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Start typing and press Enter to search