Detektywistyczna gra

 

Przeprowadź własne śledztwo w sprawie zaginięcia Mikołaja

Przenieś się do mroźnej Laponii, w chwilę po zaginięciu Świętego Mikołaja. Poznaj trzech podejrzanych: renifera Rudolfa, Panią Mikołajową i Dziadka Mroza. Wykorzystaj dołączoną latarkę UV i inne niezbędne akcesoria, ukryte w świątecznych kopertach. Każda koperta to kolejny trop, ale uważaj, by otwierać tylko te właściwe. Inaczej zapędzisz się w ślepy zaułek. Podczas sprawy dyskutuj, wymyślaj możliwe rozwiązania, odnajdź porywacza Mikołaja i dowiedz się, czy Twoje przypuszczenia się sprawdziły.

Oddaję w Wasze ręce drugą edycję detektywistycznego boxa z grą w formie śledztwa. W środku znajdziecie cudowną świąteczno-mikołajową atmosferę, ale też bardzo zagadkową i tajemniczą sprawę dotyczącą zaginięcia Mikołaja. Grę stworzyłam samodzielnie, od momentu konceptu, przez cały scenariusz, sama drukuję wszystkie karty z informacjami, sama nanoszę na nie tajne informacje, sama kompletuję dowody, umieszczam to w kopertach, sama zawiązuję wstążeczki, sama pakuję to do pudełka. Wkładam w to całe moje serce i pasję do tworzenia śledztw.

Gra zajmie Wam od 90 do 180 minut, w zależności od tego, w ile osób będziecie grać, jak wiele scenariuszy tworzyć po drodze. Grać może każdy, niezależnie od wieku, ale co najmniej jedna osoba musi umieć czytać, by zgłębiać kolejne tropy. Celem gry jest otwieranie kopert z dowodami, w kolejności podanej przez wcześniejszy trop, analizowanie dowodów i dojście do tego, co się wydarzyło. Grać można samemu, w dwie i więcej osób. Poznanie rozwiązania sprawy wymaga dostępu do Internetu.

Co znajdziesz w boxie?

  • akta sprawy
  • 12 kopert z dowodami, tropami, niezbędnymi akcesoriami
  • dowody (jakie? to tajemnica, ale możesz podejrzeć na zdjęciu niżej)
  • latarko-pisak UV (do badania i zostawiania niewidocznych napisów)
  • instrukcję
  • dodatkowy zestaw kopert (+plik do samodzielnego wydruku kopert), by móc grać w grę po raz kolejny
  • interaktywne (wymaga dostępu do Internetu na końcu gry) poznanie rozwiązania, w oparciu o ustalony w ciągu śledztwa szyfr

99 zł

Możliwy darmowy odbiór osobisty w Krakowie
lub wysyłka na terenie Polski płatna dodatkowo 17 zł
(kurier lub paczkomat InPost).

Zamówienia dokonasz
telefonicznie: +48 608 525 716
lub mailowo: info@detectiveyou.com

box ze sledztwem

Start typing and press Enter to search