Coraz bliżej Święta…

Z tej okazji zapraszam każdego, który ma ochotę przeprowadzić domowe śledztwo, lub podarować takie śledztwo w prezencie zachęcam do zakupu niezwykłej
gry detektywistycznej „Zaginięcie Świętego Mikołaja”.

Jest też coś dla dorosłych, którzy mają ochotę wcielić się w detektywów i zorganizować sylwestrową domówkę w stylu escape room.

Chodźcie razem ze mną do niesłychanie ciekawego świata pełen śniegu, ale też tajemnic, eksperymentów, dowodów i odcisków palców.

Kliknij na obrazki niżej, by poznać szczegóły.

Organizujesz sylwestrową domówkę i marzysz, by zorganizować imprezę w stylu escape room? Wciel się w detektywa, zapoznaj się z aktami sprawy, rozwiąż zagadki, otwórz skrytki i ujawnij ukryte dowody. Odtwórz przebieg zdarzenia i znajdź winnego tajemniczej zbrodni, która wydarzyła się w Twoim domu.

.

Usiądź w ciepłym blasku choinkowych światełek i otwórz detektywistyczny box ze śledztwem. Zagraj w grę, która przeniesie Cię w świat mroźnej Laponii, pełnej tajemnic, które musisz rozwikłać. Otwierając kolejne koperty, znajduj dowody i tropy, odkrywaj informacje o podejrzanych i dowiedz się, kto porwał Świętego Mikołaja.

.

Magiczna skrzynka na listy Świętego Mikołaja zaginęła.
Listy ze skrzynki trafiają nie tylko do Mikołaja, ale i Aniołka czy Gwiazdki.
Razem z kolegami i koleżankami ze swojej grupy
czy klasy zbadajcie dowody, pobierzcie odciski palców
i odzyskajcie skrzynkę.

Weź lupę w dłoń i zbadaj dowody w dwóch sprawach.
3 grudnia szukamy zaginionych listów do Świętego Mikołaja,
a 4 grudnia złodzieja magicznego worka na prezenty, które Mikołaj musi dostarczyć 6 grudnia.
Razem pomożemy Mikołajowi odnaleźć zguby!

Start typing and press Enter to search