img_20221022_212252

Marzysz o byciu detektywem i przeprowadzeniu mrocznego śledztwa? Chcesz w Sylwestra zorganizować domówkę w stylu escape room? Chcesz spędzić ze swoimi znajomymi wspaniały czas, przez około 2,5 godziny rywalizując, ale i współpracując przy szukaniu wskazówek, robieniu eksperymentów, otwieraniu tajemniczych skrytek i rozwiązywaniu zagadek?

To wspaniale! Jesteś w odpowiednim miejscu!

Nie musisz w Sylwestra wychodzić z domu, bo z całym śledztwem w stylu escape room przyjadę do Ciebie.

Jak wygląda taka sylwestrowa domówka w stylu escape room?

Po krótkim wprowadzeniu, dzielicie się na zespoły i dokonujecie oględzin miejsca zdarzenia. Następnie zapoznajecie się z aktami sprawy. Każda z grup ma dedykowane skrytki, które musi otworzyć, aby znaleźć dowody i kolejne tropy. Pierwsza część imprezy jest bardzo podobna do typowego escape roomu, dodatkowo jednak drużyny rywalizują ze sobą. W pewnym momencie zabawa przechodzi w tryb, w którym mistrz gry (czyli ja) przejmuje więcej kontroli nad Waszymi kolejnymi krokami, a wszystkie zespoły muszą dać z siebie wszystko, by otworzyć wspólne skrytki. Wskazana jest więc współpraca, ale też trochę presji wywieranej na inne zespoły 😉 W końcu chcecie działać jak najszybciej. W trakcie całej imprezy musicie tworzyć wersję kryminalistyczną wydarzeń, ponieważ Waszym głównym celem jest dowiedzenie się, co się wydarzyło.

W trakcie zabawy możecie wykonywać eksperymenty w przygotowanym dla Was laboratorium i korzystać ze specjalnego proszku daktyloskopijnego, którym ujawnicie odciski palców. Także impreza ma charakter częściowo pokoju zagadek, ale też wykracza poza ramy typowego escape room, przypominając śledztwo rodem z filmów CSI.

Gdzie odbywa się impreza?

Tam gdzie chcecie i możecie ją zorganizować, jednak w promieniu ok. 50 km od Krakowa.

Dojazd na terenie Krakowa jest zawarty w cenie imprezy, dojazd do bardziej oddalonych miejsc jest możliwy za dodatkową opłatą.

 

Ile trwa impreza?

To zależy od liczebności Waszej grupy i doświadczenia w escape roomach. Standardowo jest to ok. 2-2,5 h, choć jest możliwość wyrobienia się szybciej.

Imprezę najlepiej więc zaplanować nie później niż o 21:00, żeby toast za Nowy Rok wznosić już po zamknięciu śledztwa.

Czy zapewnione są napoje i przekąski?

Nie, o napoje i przekąski musicie zadbać sami.

W trakcie imprezy możecie jeść i pić to, co sami przygotujecie. Wyjątkiem jest moment pracy w laboratorium czy pobierania odcisków palców – lepiej, żebyście niechcący nie posypali sobie kanapki proszkiem daktyloskopijnym, prawda? 😉

Kto może wziąć udział w imprezie?

Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Swoją ekipę zbieracie sami, informując mnie, ile osób weźmie udział w imprezie.

Jaki jest koszt imprezy?

Koszt jest uzależniony od liczby osób (min. 6, żeby zapewnić dobrą zabawę, max. 18, żeby nikt się nie nudził)

6-9 osób     250 zł/os

10-13 osób   220 zł/os

14-18 osób   200 zł/os

W przypadku zdecydowania proszę o wpłatę zaliczki w ustalonym terminie w wysokości 20% kwoty. Aby impreza się odbyła, cała kwota (za zadeklarowaną liczbę osób) musi być wpłacona do 27.12.2022. Bardzo proszę o zbiorczy przelew zarówno zaliczki, jak i pełnej kwoty. Możliwość zmiany liczby uczestników możliwa jest do 27.12.2022. Po tym terminie można jedynie dodać uczestników, w przypadku rezygnacji któregoś z uczestników, koszt musi zostać pokryty za taką liczbę osób, jak zadeklarowana.

 

 

Gdzie mogę zamówić imprezę?

Pisz na info@detectiveyou.com

Czasu jest coraz mniej, to też jedyny taki dzień w roku, więc maile sprawdzam w kolejności chronologicznej. Jeśli się zdecydujesz, masz 2 dni na wpłatę zaliczki. Po tym terminie rezerwacja przepada, a ja kontaktuję się z kolejną osobą z listy rezerwowej.

 

 

Start typing and press Enter to search